Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

namioty uprawowe led, który sklep ?

namioty uprawowe led, który sklep ?

Czy w domu można hodować rośliny? Zastanawiam się nad rozsadami, dlatego przeglądałem oferty na growbox, lecz nie za bardzo wiem czy pożądane byłoby w to inwestować pieniądze? Korzystaliście już z takich rozwiązań u siebie?

wawrzyn56

Posty: 1

 
Według mnie growbox to dobre rozwiązanie. Ofertę można znaleźć na https://flo-grow.eu i warto sobie to sprawdzić. Firma jest bardzo dobrze przygotowana i ma szafy w bardzo rozsądnych cenach. To jest oferta dla bardzo wymagających klientów.

Mocarzz

Posty: 3

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są bardzo praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, dlatego można spodziewać się bardzo dobrych efektów z upraw.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, iż można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, iż są troszkę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był faktycznie bardzo z tego zadowolony.

Pacothelllucia

Posty: 27

 
Trzeba się na tym trochę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy trochę pieniędzy, ale czy uzyskamy takie efektach, jakich się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Czarek

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeżeli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, które w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

Radziu

Posty: 2

 
Dzisiaj można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeśli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wtedy największy wybór zestawów, ale i mamy bardzo przystępne dla nas ceny.

serbuś

Posty: 2