Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kuchnie katowice, poszukuję

kuchnie katowice, poszukuję

Dzień dobry, czy ktoś z Katowic kupował meble do kuchni na wymiar? Jaką firmę polecacie?

krzysioo0

Posty: 3

 
Ja właśnie polecam firmę indeco z Sosnowca. Wykonywałem u nich szafę na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Szafę kupiłem rok temu i do tej pory ciągle jest sprawna, mechanizm działa i szafa wygląda nadal bardzo dobrze.

Yuri20

Posty: 20

 
Przy wyborze szafy na wymiar proponuję porównanie ofertach różnych firm w danym czasie. Ja skorzystałem z firmy indeco w Sosnowcu i jestem zadowolony. Nic się nie zacina, drzwi ładnie chodzą, jakość też jest dobra.

Oct714

Posty: 13

 
Ja ostatnio zamawiałam szafę na wymiar indeco w Sosnowcu. Projektant w szybkim okresie przyjechał na wymierzenie dokładnie pomieszczenia i na laptopie przedstawił wizualizację szafy. Montaż trwał niezwykle szybko i szafa spełnia moje wszystkie oczekiwania.

olidaks

Posty: 12

 
Posiadam szafę na wymiar indeco już 7 lat. Mieszkam w Sosnowcu i montaż jej trwał coś koło 3 dni. Dysponują solidne materiały, wyższe niż różne firmy. Posiadałem, kiedyś szafę od kogoś innego i zepsuła się po niecałym roku.

Gruamer

Posty: 7

 
Wykonałem już nie jedną szafę indeco w Katowicach i jestem niezmiernie zaspokojony. Mogę szczerze wam polecić. Szafa stoi u mnie w sypialni, do tej pory się nie zepsuła, a mam ją już 5 rok. http://www.iszafynawymiar.pl

Kleooo6

Posty: 2

 
Cześć, ja rok temu zakupiłam szafę indeco w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam drzwi przesuwne z lustrem, ze względu na to, że mam mały pokój.

grzes3345

Posty: 13

 
Mnie projektowali i montowali szafę z firmy indeco w Katowicach i jestem zadowolona. Teraz będę zamawiać kolejną i też z ich firmy. Mają naprawdę przystępne ceny.

SABUR

Posty: 10

 
W poprzednim mieszkaniu w Katowicach posiadałem szafę na wymiar indeco i byłem bardzo zadowolony. Szafa nigdy się nie popsuła.

Alaneq

Posty: 5