Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Przedszkole we Wrocławiu

Przedszkole we Wrocławiu

Jeśli możecie to podzielcie się opiniami o przedszkolach we Wrocławiu. Jeśli możecie coś polecić, macie przedszkole z którego jesteście zadowoleni to dawajcie znać. Ogólnie to sytuacja trudna, bo jednak chce mieć dobre przedszkole dla dziecka, a sama nie ma doświadczenia, bo to pierwsze dziecko więc chętnie z Waszych podpowiedzi skorzystam.

Kamigyq

Posty: 1

 
Ja mam w przedszkolu Fair Play już drugie dziecko i również jestem cały czas bardzo zadowolona. Funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie, ze świetną bazą zajęć dodatkowych, nowoczesne wyposażenie i świetna kadra. Jeśli chcesz zapewnić dziecku dobre warunki rozwoju to myślę, że to będzie sensowny wybór. Mają się obecnie przenieść na Legnicką z Fabrycznej, ale to ta sama okolica.

Intro_69

Posty: 4

 
Niby jest sporo tych różnych przedszkoli, ale jak przychodzi co do czego to wybranie wcale nie jest takie proste więc warto poszukać, sprawdzić opinie, w miarę możliwości również samodzielnie wybrać się do przedszkola, by zobaczyć jak funkcjonuje, wszystko to potem będzie miało wpływ na to jak dziecko będzie takie miejsce odbierało.

Marti

Posty: 16

 
W przedszkolu bardzo ważna będzie pracująca kadra, która musi mieć dobry kontakt z dziecmi więc tą kwestię warto będzie sprawdzić, czy pracownicy faktycznie ten dobry kontakt są w stanie tam nawiązać. Warto zapoznać się z tym kto w przedszkolu pracuje, jakie są dodatkowe zajęcia, by świadomie to miejsce wybierać.

Phylu

Posty: 3

 
W przedszkolu dziecko będzie spędzało wiele swojego czasu więc faktycznie warto będzie szukać takiego miejsca, gdzie ten poziom opieki będzie wysoki, posiłki dobrej jakości a jednocześnie dziecko będzie miało okazję brać udział w różnorakich zajęciach, które będą tam organizowane.

Black_Riot 

Posty: 3