Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycena przedsiębiorstw, szukam !

wycena przedsiębiorstw, szukam !

Dzień dobry, czy możecie mi napisać, kto wykonuje wycena przedsiębiorstwa? Chciałbym sprzedać własne udziały w firmie, jednakże nie wiem, na ile je wyceniać.

Januszek

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być uciążliwa, jeżeli zlecimy to stosownym osobom. Na rynku są specjalne firmy, zatem należałoby się do nich zgłosić.

koko

Posty: 5

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeżeli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

Facio

Posty: 2

 
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest wycena spółki. Możesz porozmawiać z kimś z biura aktuarialnego i podpowiedzą Ci, co dokładnie powinieneś zrobić.

dermuster

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Najczęściej jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednak może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

Klarka45

Posty: 19

 
Musisz pamiętać, że do spraw upadłościowych powinna być wykonana wycena firmy w sposób bardzo profesjonalny, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują bardzo dokładną wycenę, a także możesz liczyć na profesjonalne doradztwo finansowe.

Frasiek22

Posty: 7

 
Wycena aktuarialna nie musi być trudna, jeśli zostanie odpowiednio przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do odpowiedniej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

Grabow12

Posty: 25

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na inne pomysły. Wszystko zależy od danej firmy, a także z jakim przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Jacuś

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna nie musi być uciążliwa, jeśli zostanie trafnie przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do stosownej firmy, jaka wykonuje tego typu usługi.

edyta123

Posty: 11

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeśli zlecimy to odpowiednim osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego warto się do nich zgłosić.

Gabat

Posty: 2