Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dobre buro księgowe w Gdańsku

dobre buro księgowe w Gdańsku

Jestem na księgowości online, ale przestaję sobie radzić i wolałbym się bardziej skoncentrować na dobrym biurze księgowym, koniecznie w Gdańsku. Może mi coś ciekawego podpowiecie, bo w tych warunkach funkcjonowania prawa to bez dobrej księgowej nie ma sensu praktycznie nic robić.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Pamiętaj, że bezpośrednio to przedsiębiorca odpowiada za wszystkie błędy, więc warto jednak za usługi księgowe nieco więcej zapłacić, żeby się nie narażać. Nie ma sensu ryzykować.

Sagerrak

Posty: 9

 
Postaraj się o biuro rachunkowe z opieką online, zaoszczędzisz i w ogóle lepiej się pracuje. Pytanie też, czy księgowa rozumie Twój biznes. Niektóre biura rachunkowe się specjalizują w konkretnych branżach, więc poszukaj może pod tym kątem?

DaNceR

Posty: 5

 
Możesz przekazać pełną księgowość w https://biurorachunkowe.org.pl/, co się moim zdaniem opłaca. Jednak pełna rachunkowość się teraz w Polsce opłaca najbardziej. Rozliczenia z pracownikami też ogarną, porady podatkowe doraźnie, rozliczenia z ZUS terminowe. Księgowość powiadamia przedsiębiorcę o nowinkach branżowych, o aktualizacjach prawnych i innych podobnych kwestiach.

Gruby_56

Posty: 4

 
Bardzo doświadczona księgowa, w tym specjalistka ds. podatków i kadr, płać, masa kursów porobionych. Sam u niej jestem i nie narzekam. Tyle razy mnie wyprowadziła na prostą, że nie zliczę. Pozdrawiam przy okazji.

Sarenka

Posty: 20

 
Najlepiej właśnie połączyć kadrowe sprawy z księgowymi, bo to się przydaje. Czysty outsourcing. Online tylko to nie wiem, raczej dla mocno doświadczonych. Jednak kontakt z księgową to większy spokój.

Damiano

Posty: 26